www.krinich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криничанський район >> Новини
В Криничанській райдержадміністрації відбулася передноворічна урочиста оперативна нарада
Версія для друку Написати листа

Історія зараховує до свого арсеналу ще один, 2016 рік, який стане продовженням багатогранного літопису незалежної України і нашої Криничанщини.
Земляки-криничанці зустрічають Новий рік – яскраве і радісне свято, як і належить людям, котрі живуть і працюють у цьому краї.
28.12.2016 року в Криничанській райдержадміністрації відбулася передноворічна урочиста оперативна нарада, участь у якій взяли начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району, сільські та селищні голови.
З теплими словами привітань звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, який проаналізував здобутки в соціально-економічному житті району за 2016 рік, зупинився на планах на майбутнє.
Зокрема, було відзначено, що 11 грудня пройшли перші вибори у новостворених об’єднаних територіальних громадах і наші земляки, зробивши власне волевиявлення, обрали голів та депутатів місцевих рад у Криничанській, Божедарівській та Аульській громадах.
Криничанці по праву підтримують курс на децентралізацію в державі, розвиток спроможних територій, і розуміють, що ефективність об’єднаних громад є перспективою розвитку держави в умовах проведення економічних реформ та встановлення нового державотворення.
Відзначалося також, що районна державна адміністрація постійно концентрує зуcилля та ресурси на розв’язанні найгостріших регіональних проблем і водночас значна увага в районі приділяється стабільній роботі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, розвитку фізкультури та спорту, підтримці сімей, дітей та молоді, розвитку сімейних форм виховання. В центрі уваги завжди пільгові категорії населення, питання розвитку соціальної сфери. І, звичайно, є допомога воїнам АТО, і підтримка волонтерської діяльності, і земляки-криничанці належним чином вшановують пам’ять тих, хто віддав своє життя за мирне небо над Україною.
Найактуальнішою постає проблема формування і виконання місцевих бюджетів, цільового та ефективного використання бюджетних коштів, і в цьому плані є позитивні зрушення.
Голова райдержадміністрації підкреслив, що в більшості галузей господарського комплексу району переважають тенденції економічного і соціального зростання. Тож бюджетні показники нас задовольняють, а це дає забезпечення зростання рівня та якості життя населення.
Зі словами привітань звернулися до присутніх також начальник Пенсійного Фонду України у Криничанському районі Ніна Максимівна Шрам та Благочинний Криничанського району, ієрей отець Віталій Савко.
Всі виступаючі зичили присутнім у залі аби Новий 2017 рік приніс землякам мир, спокій, благополуччя, здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні, успіхи та щастя.
А яка ж урочиста подія без нагород? Напередодні Нового року праця окремих колег була відзначена нагородами.
Подяки Центральної виборчої комісії за сумлінне виконання своїх обов’язків, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень була удостоєна головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації Анна Віталіївна Дробна.
Відзначили наших колег і Міжнародна академія освіти і науки та Міжнародний форум «Сучасний стан освіти і науки України. Стратегія розвитку», зокрема: медаллю «За заслуги в галузі освіти і науки» нагороджено начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ганну Вікторівну Манко.
Також нагороджено грамотою Міжнародного освітянсько-наукового форуму ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КРИНИЧАНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ за високі професійні здобутки у вихованні та навчанні молодого покоління; Світлогірськку середню загальноосвітню школу (директор Анна Іванівна Волошина); Криничанську середню загальноосвітню школу №2 (директор Тетяна Вікторівна Сербін).
Особливого забарвлення цьому урочистому заходу надали Дід Мороз та Снігурочка, музичний супровід, чудові пісні у виконанні режисера та хормейстра районного Будинку культури Алли Козленко та Надії Кузьміної. Співала і юна, талановита Іринка Радчук.
Бурхливих оплесків були удостоєні дует акордеоністів «Монте Карло» Костянтин Іванченко та Сергій Жоров з м. Дніпро - володарі премії в мистецтві «Артист-2014» у номінації «Краще авторське шоу», резиденти Дніпропетровського органного залу і просто улюбленці глядачів.
Концертна програма та влучно сказані слова гріли душу і серце кожного, хто був учасником такого незабутнього свята.
«Попрощавшись зі старим роком, - сказав голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч, - давайте подякуємо йому за те, що додав нам оптимізму і впевненості. Відчуваймо себе єдиною дружною, згуртованою родиною!
І не будемо забувати: багато у нас планів і роботи попереду та віримо, що наступного року будуть вагомі і реальні здобутки на теренах району і запанує мир на українській землі!»

Людмила Забора,
радник голови Криничанської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор